We are

events
experience
communication
energy
innovations
passion
Experience-driven communication agency

W każdym kroku, w każdym oddechu, który bierzemy

lat doświadczenia + lat doświadczenia
godzin doświadczeń + godzin doświadczeń
osób w naszym zespole + osób w naszym zespole
pozytywnych emocji + pozytywnych emocji

Jesteśmy CREATIVE PRO


Wierzymy w żywą komunikację poprzez wzbogacanie globalnych klientów o lokalną wiedzę i umożliwianie innym spełniania marzeń i podążania drogą do sukcesu.

Tworzymy komunikację opartą na doświadczeniu, aby poruszyć serca i umysły ludzi, na których Ci zależy.

Tworzymy z pasją

Tylko Twój sukces tworzy naszą przyszłość.

Bądź odważny razem z nami. Razem jesteśmy współtwórcami. Ustalamy kreatywną strategię i dążymy do powodzenia jej realizacji. Klienci mogą oczekiwać odważnych i innowacyjnych rozwiązań, dużego profesjonalizmu, doskonałego zespołu, zaangażowania i know-how. Co więcej, wspólne inicjatywy w krajach, w których działamy, napędzają nas i inspirują do tworzenia pięknych projektów.


Štefan Kozák CEO & Founder Creative Pro

NASZ GLOBALNY ZESPÓŁ ZESPÓŁ<

Wierzymy w siłę ludzi i zdrowe środowisko pracy z naciskiem na szacunek i wzajemne wsparcie.

1 / 2
Štefan Hric Dyrektor Zarządzający/Słowacja - Koszyce
Svetlana Mečiarová Partner Zarządzający/Republika Czeska
Aljaz Čad Partner Zarządzający/Słowenia
Hana Kopkášová Dyrektor wykonawczy/Słowacja
Orsolya Farkaš Partner Zarządzający/Węgry
Tomasz Piekarski Partner Zarządzający/Polska
Markéta Krýslová Dyrektor wykonawczy/Republika Czeska
Ferenc Hűse Dyrektor wykonawczy/Węgry

CREATIVE PRO OFFICES

Bratislava

Company info

CREATIVE PRO a.s.
Numer VAT: 359 687 02
Numer KRS: SK2022104370

Matúšova 7106/56
811 04, Bratislava
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 890 401
Email: bratislava@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Kozák
Email: kozak@creativepro.agency

Kosice

Company info

CREATIVE PRO (KE) s.r.o.
Numer VAT: 46132856
Numer KRS: SK2023278499

Moyzesova 24
040 01, Kosice
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 418 482
Email: kosice@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Hric
Email: hric@creativepro.agency

Prague

Company info

CREATIVE PRO (CZ) s.r.o.
Numer VAT: 24848077
Numer KRS: CZ24848077

Révová 241/4
100 00, Prague
Czech Republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +420 735 172 480
Email: prague@creativepro.agency

New business: Svetlana Mečiarová
Email: meciarova@creativepro.agency

Warsaw

Company info

CREATIVE PRO (PL) Sp. z o.o.
Numer VAT: 7010576550
Numer KRS: 0000613072

Foksal street 21/2
00-372, Warsaw
Poland

Kontakt

Numer kontaktowy: +48 607 530 031
Email: warsaw@creativepro.agency

New business: Tomasz Piekarski
Email: piekarski@creativepro.agency

Budapest

Company info

CREATIVE PRO (HU) Kft.
Numer VAT: 01-09-282636
Numer KRS: HU25567333

Szentendrei út 89-91. I. building 1st floor
1033, Budapest
Hungary

Kontakt

Numer kontaktowy: +3670 770 1792
Email: budapest@creativepro.agency

New business: Orsolya Farkas
Email: farkas@creativepro.agency

Ljubljana

Company info

CREATIVE PRO Adriatic d.o.o.
Numer VAT: SI58631330

Štihova ulica 4,
1000 Ljubljana
Slovenia

Kontakt

Numer kontaktowy: +386 40 384 077
Email: ljubljana@creativepro.agency

New business: Aljaž Čad
Email: cad@creativepro.agency