#TFROM HOME


Klient: Deutsche Telekom IT Solutions
Biuro: CREATIVE PRO KOSICE

Jak wzmocnić kulturę korporacyjną i wspierać wspólnotę podczas lockdownu?

Dysponując ograniczonym budżetem i natychmiastowym działaniem, zaprojektowaliśmy odpowiednio ustrukturyzowany, długoterminowy i złożony program komunikacji wewnętrznej / zewnętrznej online, stworzony do pomiaru treści, które inspirowały ludzi do życia w nowej normalności, motywowały ich do większej produktywności, wspierały stabilność i łączyły ludzi cyfrowo.

Cele

Inspirowanie do pozytywnego nastawienia


Motywowanie do lepszej produktywności


Utrzymanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym


Wspieranie kultury firmy i tworzenie stabilności - firmie zależy, ludzie są ważni


Wyniki:

  • Znakomity wizerunek pracowników (wizerunek marki pracownika wzrósł znacząco)
Fluktuacja pracowników:
-36%
Wzrost liczby polubień na FB:
+35%
Wzrost liczby obserwujących na FB:
+ 50%
Zasięg podczas kampanii: 1MIL unikalnych użytkowników na platformach społecznościowych
1MIL
Wyświetleń filmów
240 000
470 000 unikalnych użytkowników na Facebooku, którzy stworzyli 95 200 interakcji z naszymi postami
470 000
684 800 minut wyświetleń naszych treści - co oznacza 1 rok i 110 dni ciągłego oglądania.
684 800 minut

CREATIVE PRO OFFICES

Bratislava

Company info

CREATIVE PRO a.s.
Numer VAT: 359 687 02
Numer KRS: SK2022104370

Matúšova 7106/56
811 04, Bratislava
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 890 401
Email: bratislava@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Kozák
Email: kozak@creativepro.agency

Kosice

Company info

CREATIVE PRO (KE) s.r.o.
Numer VAT: 46132856
Numer KRS: SK2023278499

Moyzesova 24
040 01, Kosice
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 418 482
Email: kosice@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Hric
Email: hric@creativepro.agency

Prague

Company info

CREATIVE PRO (CZ) s.r.o.
Numer VAT: 24848077
Numer KRS: CZ24848077

Révová 241/4
100 00, Prague
Czech Republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +420 735 172 480
Email: prague@creativepro.agency

New business: Svetlana Mečiarová
Email: meciarova@creativepro.agency

Warsaw

Company info

CREATIVE PRO (PL) Sp. z o.o.
Numer VAT: 7010576550
Numer KRS: 0000613072

Foksal street 21/2
00-372, Warsaw
Poland

Kontakt

Numer kontaktowy: +48 607 530 031
Email: warsaw@creativepro.agency

New business: Tomasz Piekarski
Email: piekarski@creativepro.agency

Budapest

Company info

CREATIVE PRO (HU) Kft.
Numer VAT: 01-09-282636
Numer KRS: HU25567333

Szentendrei út 89-91. I. building 1st floor
1033, Budapest
Hungary

Kontakt

Numer kontaktowy: +3670 770 1792
Email: budapest@creativepro.agency

New business: Orsolya Farkas
Email: farkas@creativepro.agency

Ljubljana

Company info

CREATIVE PRO Adriatic d.o.o.
Numer VAT: SI58631330

Štihova ulica 4,
1000 Ljubljana
Slovenia

Kontakt

Numer kontaktowy: +386 40 384 077
Email: ljubljana@creativepro.agency

New business: Aljaž Čad
Email: cad@creativepro.agency