BIEG DLA OCEANÓW


Klient: Adidas
Biuro: CREATIVE PRO PRAGUE

Jak zwiększyć świadomość zagrożenia zanieczyszczeniem mórz plastikiem i zainspirować do działania konsumentów adidas?

Biegacze na całym świecie przez cały tydzień zbierają kilometry za pośrednictwem aplikacji Runtastic, dzięki której adidas przekazuje 1 dolara na rzecz Parley Ocean School za każdy przebiegnięty kilometr.

Wykorzystaliśmy podejście „Myśl globalnie – działaj lokalnie”, aby zilustrować problem, zwiększyć uczestnictwo i pokazać namacalne sposoby wprowadzania zmian.

Skupiliśmy się na przedstawieniu lokalnych kwestii środowiskowych i ich globalnego wpływu.

Cele

Zobrazowanie problemu i zwiększenie świadomości na jego temat


Zwiększenie uczestnictwa w lokalnym wydarzeniu


Zapewnienie konsumentom namacalnego sposobu na wprowadzenie zmian


Wyniki:

16 000 rejestracji w Runastic
16 000
Nasz zasięg w mediach społecznościowych wyniósł 310+K, a całkowity zasięg w mediach 17+MIO. Zrobiliśmy to razem.
17+MIO
Dla KPI 150 uczestników lokalnego wydarzenia osiągnęliśmy 210
210
Dla KPI 500 zapisów na Runtastic osiągnęliśmy 20+K
20+K
Dla KPI 300K w mediach społecznościowych osiągnęliśmy 310389
310389
Dla KPI 1MIO zasięgu w mediach osiągnęliśmy 17MIO
17MIO
Przebiegliśmy 119 223,3 km w Czechach
119 223,3 km
  • Przekroczyliśmy założony cel.

CREATIVE PRO OFFICES

Bratislava

Company info

CREATIVE PRO a.s.
Numer VAT: 359 687 02
Numer KRS: SK2022104370

Matúšova 7106/56
811 04, Bratislava
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 890 401
Email: bratislava@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Kozák
Email: kozak@creativepro.agency

Kosice

Company info

CREATIVE PRO (KE) s.r.o.
Numer VAT: 46132856
Numer KRS: SK2023278499

Moyzesova 24
040 01, Kosice
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 418 482
Email: kosice@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Hric
Email: hric@creativepro.agency

Prague

Company info

CREATIVE PRO (CZ) s.r.o.
Numer VAT: 24848077
Numer KRS: CZ24848077

Révová 241/4
100 00, Prague
Czech Republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +420 735 172 480
Email: prague@creativepro.agency

New business: Svetlana Mečiarová
Email: meciarova@creativepro.agency

Warsaw

Company info

CREATIVE PRO (PL) Sp. z o.o.
Numer VAT: 7010576550
Numer KRS: 0000613072

Foksal street 21/2
00-372, Warsaw
Poland

Kontakt

Numer kontaktowy: +48 607 530 031
Email: warsaw@creativepro.agency

New business: Tomasz Piekarski
Email: piekarski@creativepro.agency

Budapest

Company info

CREATIVE PRO (HU) Kft.
Numer VAT: 01-09-282636
Numer KRS: HU25567333

Szentendrei út 89-91. I. building 1st floor
1033, Budapest
Hungary

Kontakt

Numer kontaktowy: +3670 770 1792
Email: budapest@creativepro.agency

New business: Orsolya Farkas
Email: farkas@creativepro.agency

Ljubljana

Company info

CREATIVE PRO Adriatic d.o.o.
Numer VAT: SI58631330

Štihova ulica 4,
1000 Ljubljana
Slovenia

Kontakt

Numer kontaktowy: +386 40 384 077
Email: ljubljana@creativepro.agency

New business: Aljaž Čad
Email: cad@creativepro.agency