Premiera LEGO® Lamborghini Sián


Klient: LEGO® SKLEP
Biuro: CREATIVE PRO ADRIATIC

Co się dzieje, gdy LEGO® i Lamborghini łączą siły? 

Dziewięćdziesiąt lat po stworzeniu pierwszego klocka, LEGO® wciąż przesuwa granice tego, co możliwe. Powierzyli nam regionalną premierę najpotężniejszego samochodu Lamborghini, zbudowanego w całości z klocków LEGO®. Jako wyspecjalizowana agencja eventowa z pasją do tworzenia doświadczeń wykraczających poza ramy tradycyjnych wydarzeń korporacyjnych, byliśmy podekscytowani, gdy otrzymaliśmy zapytanie. Zajęliśmy się koncepcją kreatywną projektu, komunikacją medialną, tworzeniem treści i ostateczną realizacją dwutygodniowego wydarzenia. 

Cele:

Zaprezentowanie modelu LEGO® Lamborghini Sián mediom i publiczności.


Stworzenie dwutygodniowego wydarzenia z atrakcjami dla dzieci i promocjami w sklepach.


Wygenerowanie szumu wokół marki LEGO® i promowanie sprzedaży.


Wyniki:

  • Zwiększona świadomość marki LEGO® Store w Słowenii
  • Pozytywny oddźwięk w mediach społecznościowych, telewizji, radiu i 13 publikacjach medialnych
  • Zwiększona sprzedaż w sklepie LEGO® podczas dwutygodniowego wydarzenia

CREATIVE PRO OFFICES

Bratislava

Company info

CREATIVE PRO a.s.
Numer VAT: 359 687 02
Numer KRS: SK2022104370

Matúšova 7106/56
811 04, Bratislava
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 890 401
Email: bratislava@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Kozák
Email: kozak@creativepro.agency

Kosice

Company info

CREATIVE PRO (KE) s.r.o.
Numer VAT: 46132856
Numer KRS: SK2023278499

Moyzesova 24
040 01, Kosice
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 418 482
Email: kosice@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Hric
Email: hric@creativepro.agency

Prague

Company info

CREATIVE PRO (CZ) s.r.o.
Numer VAT: 24848077
Numer KRS: CZ24848077

Révová 241/4
100 00, Prague
Czech Republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +420 735 172 480
Email: prague@creativepro.agency

New business: Svetlana Mečiarová
Email: meciarova@creativepro.agency

Warsaw

Company info

CREATIVE PRO (PL) Sp. z o.o.
Numer VAT: 7010576550
Numer KRS: 0000613072

Foksal street 21/2
00-372, Warsaw
Poland

Kontakt

Numer kontaktowy: +48 607 530 031
Email: warsaw@creativepro.agency

New business: Tomasz Piekarski
Email: piekarski@creativepro.agency

Budapest

Company info

CREATIVE PRO (HU) Kft.
Numer VAT: 01-09-282636
Numer KRS: HU25567333

Szentendrei út 89-91. I. building 1st floor
1033, Budapest
Hungary

Kontakt

Numer kontaktowy: +3670 770 1792
Email: budapest@creativepro.agency

New business: Orsolya Farkas
Email: farkas@creativepro.agency

Ljubljana

Company info

CREATIVE PRO Adriatic d.o.o.
Numer VAT: SI58631330

Štihova ulica 4,
1000 Ljubljana
Slovenia

Kontakt

Numer kontaktowy: +386 40 384 077
Email: ljubljana@creativepro.agency

New business: Aljaž Čad
Email: cad@creativepro.agency