NFT AWARD


Klient: Tatra banka
Biuro: CREATIVE PRO BRATISLAVA
Format: Gala

Jak najbardziej innowacyjny bank nagradza swoich menedżerów detalicznych?

Stworzyliśmy oryginalną koncepcję nagrody, która zawiera DNA banku. Technologia, sztuka i edukacja. Unikalna nagroda NFT niesie ze sobą innowacyjność we wszystkich aspektach jej projektowania. NFT jest symbolem nagrody nowej ery tak zwanych niezamiennych tokenów, innymi słowy – unikalnych przedmiotów cyfrowych, które są już dość popularne na świecie, zwłaszcza wśród młodego pokolenia, ale mało znane na Słowacji.

1 / 2

Cele

wspieranie postrzegania podstawowych wartości Tatra banka


wspieranie postrzegania strategii,


stworzenie doświadczenia dla menedżerów sprzedaży detalicznej,


wspieranie aspektów innowacji, sztuki i edukacji,


realizacja obietnicy pracodawcy: Razem kształtujemy przyszłość #naturallythebest


Wyniki:

Wspieranie podstawowych wartości Tatra banka:

Odwaga
82%
Partnerstwo
63%
Kreatywność
73%
Ambicja
73%
  • Wspieranie postrzegania strategii
  • Przekształcenie innowacji w doskonałe doświadczenie dla menedżerów detalicznych Tatra banka.
  • Zwiększenie doświadczenia pracowników i spełnienie obietnicy pracodawcy: (Razem kształtujemy przyszłość #naturallythebest. Każdy z nas jest inny, razem jesteśmy wyjątkowi)

CREATIVE PRO OFFICES

Bratislava

Company info

CREATIVE PRO a.s.
Numer VAT: 359 687 02
Numer KRS: SK2022104370

Matúšova 7106/56
811 04, Bratislava
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 890 401
Email: bratislava@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Kozák
Email: kozak@creativepro.agency

Kosice

Company info

CREATIVE PRO (KE) s.r.o.
Numer VAT: 46132856
Numer KRS: SK2023278499

Moyzesova 24
040 01, Kosice
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 418 482
Email: kosice@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Hric
Email: hric@creativepro.agency

Prague

Company info

CREATIVE PRO (CZ) s.r.o.
Numer VAT: 24848077
Numer KRS: CZ24848077

Révová 241/4
100 00, Prague
Czech Republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +420 735 172 480
Email: prague@creativepro.agency

New business: Svetlana Mečiarová
Email: meciarova@creativepro.agency

Warsaw

Company info

CREATIVE PRO (PL) Sp. z o.o.
Numer VAT: 7010576550
Numer KRS: 0000613072

Foksal street 21/2
00-372, Warsaw
Poland

Kontakt

Numer kontaktowy: +48 607 530 031
Email: warsaw@creativepro.agency

New business: Tomasz Piekarski
Email: piekarski@creativepro.agency

Budapest

Company info

CREATIVE PRO (HU) Kft.
Numer VAT: 01-09-282636
Numer KRS: HU25567333

Szentendrei út 89-91. I. building 1st floor
1033, Budapest
Hungary

Kontakt

Numer kontaktowy: +3670 770 1792
Email: budapest@creativepro.agency

New business: Orsolya Farkas
Email: farkas@creativepro.agency

Ljubljana

Company info

CREATIVE PRO Adriatic d.o.o.
Numer VAT: SI58631330

Štihova ulica 4,
1000 Ljubljana
Slovenia

Kontakt

Numer kontaktowy: +386 40 384 077
Email: ljubljana@creativepro.agency

New business: Aljaž Čad
Email: cad@creativepro.agency