DZIEŃ NASZEJ ENERGII


Klient: VSE Holding
Biuro: CREATIVE PRO KOSICE

Jak zaprojektować niezapomniane wydarzenie rodzinne z prawdziwie zrównoważonym podejściem?

Zrównoważony event na żywo na farmie. Zbudowaliśmy całe „miasteczko VSE” z ratuszem, rynkiem, restauracją, teatrem, placem zabaw, butikiem, kawiarnią, farmą, a nawet radiem. Uczestnicy byli „obywatelami” tego miasta, ciesząc się miastem pełnym ich energii. Stworzyliśmy społeczność, która cieszyła się pięknem swojej energii w zrównoważony sposób.

Cele

Stworzenie wydarzenia na żywo,


Zwiększenie poczucia przynależności,


Wspieranie idei wspólnoty, a wszystko to w zrównoważonym podejściu.


Wyniki:

Społeczność 2100 uczestników
2100 uczestników
200 sztuk odzieży sprzedanych na rynku wymiany - zaoszczędzono ok. 1000 metrów sześciennych wody.
1000 metrów sześciennych wody
460 uczestników skorzystało z transportu autobusowego - zaoszczędzono ok. 1675 kg CO2.
1675 kg CO2.
102m2 banerów eventowych poddanych recyklingowi: 200 toreb na zakupy
200 toreb na zakupy
48 drewnianych stołów nawigacyjnych przetworzonych na 19 drewnianych krzeseł
19 drewnianych krzeseł
Łącznie pół tony zaoszczędzonego plastiku
500 kg
  • plastik zaoszczędzony na upcyklingowanych banerach nawigacyjnych i naczyniach cateringowych wielokrotnego użytku

CREATIVE PRO OFFICES

Bratislava

Company info

CREATIVE PRO a.s.
Numer VAT: 359 687 02
Numer KRS: SK2022104370

Matúšova 7106/56
811 04, Bratislava
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 890 401
Email: bratislava@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Kozák
Email: kozak@creativepro.agency

Kosice

Company info

CREATIVE PRO (KE) s.r.o.
Numer VAT: 46132856
Numer KRS: SK2023278499

Moyzesova 24
040 01, Kosice
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 418 482
Email: kosice@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Hric
Email: hric@creativepro.agency

Prague

Company info

CREATIVE PRO (CZ) s.r.o.
Numer VAT: 24848077
Numer KRS: CZ24848077

Révová 241/4
100 00, Prague
Czech Republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +420 735 172 480
Email: prague@creativepro.agency

New business: Svetlana Mečiarová
Email: meciarova@creativepro.agency

Warsaw

Company info

CREATIVE PRO (PL) Sp. z o.o.
Numer VAT: 7010576550
Numer KRS: 0000613072

Foksal street 21/2
00-372, Warsaw
Poland

Kontakt

Numer kontaktowy: +48 607 530 031
Email: warsaw@creativepro.agency

New business: Tomasz Piekarski
Email: piekarski@creativepro.agency

Budapest

Company info

CREATIVE PRO (HU) Kft.
Numer VAT: 01-09-282636
Numer KRS: HU25567333

Szentendrei út 89-91. I. building 1st floor
1033, Budapest
Hungary

Kontakt

Numer kontaktowy: +3670 770 1792
Email: budapest@creativepro.agency

New business: Orsolya Farkas
Email: farkas@creativepro.agency

Ljubljana

Company info

CREATIVE PRO Adriatic d.o.o.
Numer VAT: SI58631330

Štihova ulica 4,
1000 Ljubljana
Slovenia

Kontakt

Numer kontaktowy: +386 40 384 077
Email: ljubljana@creativepro.agency

New business: Aljaž Čad
Email: cad@creativepro.agency