OTWARCIE STORA ENSO EXPERIENCE


Klient: Stora Enso
Biuro: CREATIVE PRO PRAGUE

Jak zaprezentować Stora Enso jako innowacyjną firmę, której misją jest tworzenie zrównoważonych produktów, które będą miały pozytywny wpływ na region i employer branding.

Stworzyliśmy w pełni zrównoważony event na żywo, podkreślający misję Stora Enso. Każdy aspekt wydarzenia był starannie kontrolowany, aby dostosować się do misji zrównoważonego rozwoju i zminimalizować ślad węglowy.

Cele

Zaprezentowanie Stora Enso jako innowacyjnej firmy, której misją jest tworzenie zrównoważonych produktów, które będą miały pozytywny wpływ na region i markę pracodawcy.


Zainspirowanie i zmotywowanie urzędników miejskich, biznesmenów i przedstawicieli największych firm w regionie do przyszłej współpracy.


Osiągnięcie szerokiego zasięgu medialnego.


Pokazanie zrównoważonego podejścia.


Wyniki:

Goście w naturalny sposób doświadczyli wszystkich korzyści, jakie produkty Stora Enso reprezentują na rynku. Byli w zgodzie z misją Stora Enso i jej wpływem na nasze społeczeństwo.

Zrównoważony rozwój: 

Zmniejszyliśmy ślad węglowy o:

Transport:
1 800 kg CO2
Catering:
5 000 kg CO2
Produkcja:
3 200 kg CO2
Łącznie:
12 771 kg CO2
Na osobę:
19,5 kg CO2.

Media:

Ogromny zasięg w mediach i mediach społecznościowych

Gazety codzienne dotarły do
68 640 odbiorców
Tygodniki uzyskały 18 120 odsłon
18 120 odsłon
Miesięczniki miały
3 000 odsłon
Portale internetowe osiągnęły
673 572
Radio osiągnęło
57 600
Sieci społecznościowe osiągnęły
116 027
Stream konferencji prasowych osiągnął
292 506
Całkowity zasięg wyniósł wyjątkowo
980 000

CREATIVE PRO OFFICES

Bratislava

Company info

CREATIVE PRO a.s.
Numer VAT: 359 687 02
Numer KRS: SK2022104370

Matúšova 7106/56
811 04, Bratislava
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 890 401
Email: bratislava@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Kozák
Email: kozak@creativepro.agency

Kosice

Company info

CREATIVE PRO (KE) s.r.o.
Numer VAT: 46132856
Numer KRS: SK2023278499

Moyzesova 24
040 01, Kosice
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 418 482
Email: kosice@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Hric
Email: hric@creativepro.agency

Prague

Company info

CREATIVE PRO (CZ) s.r.o.
Numer VAT: 24848077
Numer KRS: CZ24848077

Révová 241/4
100 00, Prague
Czech Republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +420 735 172 480
Email: prague@creativepro.agency

New business: Svetlana Mečiarová
Email: meciarova@creativepro.agency

Warsaw

Company info

CREATIVE PRO (PL) Sp. z o.o.
Numer VAT: 7010576550
Numer KRS: 0000613072

Foksal street 21/2
00-372, Warsaw
Poland

Kontakt

Numer kontaktowy: +48 607 530 031
Email: warsaw@creativepro.agency

New business: Tomasz Piekarski
Email: piekarski@creativepro.agency

Budapest

Company info

CREATIVE PRO (HU) Kft.
Numer VAT: 01-09-282636
Numer KRS: HU25567333

Szentendrei út 89-91. I. building 1st floor
1033, Budapest
Hungary

Kontakt

Numer kontaktowy: +3670 770 1792
Email: budapest@creativepro.agency

New business: Orsolya Farkas
Email: farkas@creativepro.agency

Ljubljana

Company info

CREATIVE PRO Adriatic d.o.o.
Numer VAT: SI58631330

Štihova ulica 4,
1000 Ljubljana
Slovenia

Kontakt

Numer kontaktowy: +386 40 384 077
Email: ljubljana@creativepro.agency

New business: Aljaž Čad
Email: cad@creativepro.agency