AMBASADORZY SŁOWEŃSKIEGO KONGRESU 2023


Klient: Słoweńskie Biuro Kongresów
Biuro: CREATIVE PRO ADRIATIC
Format: GALA

Jak my, jako organizatorzy wydarzeń, możemy zmienić nudne wydarzenia w transformujące doświadczenia? Jak możemy stworzyć doświadczenia, które sprawią, że uczestnicy wrócą do domu choć trochę odmienieni, zainspirowani lub zaskoczeni?

Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłeś w ceremonii wręczenia nagród i nie byłeś jednym ze zwycięzców, prawdopodobnie zgodzisz się, że wydarzenia tego formatu mogą być dość nudne. Podczas corocznej ceremonii wręczenia nagród Ambasadorom Kongresu Słoweńskiego chcieliśmy, aby format wydarzenia był bardziej interaktywny, zrelaksowany i angażujący. Dzięki wyborowi miejsca, występom muzycznym, scenografii i moderatorowi udało nam się to osiągnąć.

CELE:

Stworzenie angażującego programu ceremonii wręczenia nagród od początku do końca.


Uczynić zwycięzców gwiazdami wieczoru


Przekształcenie miejsca wydarzenia w miejską dżunglę, a jednocześnie stworzenie przytulnej i relaksującej atmosfery.


Wyniki:

  • Wydarzenie posłużyło jako platforma do dzielenia się historiami sukcesu słoweńskich naukowców, profesorów i przedsiębiorców.
  • Zwiększona promocja klienta i jego starań w organizacji gali rozdania nagród.
  • Uczestnicy wyszli z nowymi kontaktami z najlepszymi profesorami w kraju.

CREATIVE PRO OFFICES

Bratislava

Company info

CREATIVE PRO a.s.
Numer VAT: 359 687 02
Numer KRS: SK2022104370

Matúšova 7106/56
811 04, Bratislava
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 890 401
Email: bratislava@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Kozák
Email: kozak@creativepro.agency

Kosice

Company info

CREATIVE PRO (KE) s.r.o.
Numer VAT: 46132856
Numer KRS: SK2023278499

Moyzesova 24
040 01, Kosice
Slovak republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +421 903 418 482
Email: kosice@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Hric
Email: hric@creativepro.agency

Prague

Company info

CREATIVE PRO (CZ) s.r.o.
Numer VAT: 24848077
Numer KRS: CZ24848077

Révová 241/4
100 00, Prague
Czech Republic

Kontakt

Numer kontaktowy: +420 735 172 480
Email: prague@creativepro.agency

New business: Svetlana Mečiarová
Email: meciarova@creativepro.agency

Warsaw

Company info

CREATIVE PRO (PL) Sp. z o.o.
Numer VAT: 7010576550
Numer KRS: 0000613072

Foksal street 21/2
00-372, Warsaw
Poland

Kontakt

Numer kontaktowy: +48 607 530 031
Email: warsaw@creativepro.agency

New business: Tomasz Piekarski
Email: piekarski@creativepro.agency

Budapest

Company info

CREATIVE PRO (HU) Kft.
Numer VAT: 01-09-282636
Numer KRS: HU25567333

Szentendrei út 89-91. I. building 1st floor
1033, Budapest
Hungary

Kontakt

Numer kontaktowy: +3670 770 1792
Email: budapest@creativepro.agency

New business: Orsolya Farkas
Email: farkas@creativepro.agency

Ljubljana

Company info

CREATIVE PRO Adriatic d.o.o.
Numer VAT: SI58631330

Štihova ulica 4,
1000 Ljubljana
Slovenia

Kontakt

Numer kontaktowy: +386 40 384 077
Email: ljubljana@creativepro.agency

New business: Aljaž Čad
Email: cad@creativepro.agency